Adamante Durior
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adamante Durior

Pve Guilda na serveru Diversity
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Poslední téma
» ele/resto sham
Prihlaska Janyt EmptyMon Sep 02, 2013 8:17 pm pro Triste

» Lixon
Prihlaska Janyt EmptySun Aug 18, 2013 2:35 pm pro Triste

» Mage(fire)
Prihlaska Janyt EmptySat Aug 10, 2013 8:34 pm pro Regalis

» Astraia
Prihlaska Janyt EmptyFri Aug 09, 2013 9:30 am pro Triste

» re3 paladin
Prihlaska Janyt EmptyWed Aug 07, 2013 8:04 pm pro Regalis

» Přihláška-Paladin
Prihlaska Janyt EmptyWed Aug 07, 2013 8:03 pm pro Regalis

» vemte me :D
Prihlaska Janyt EmptyWed Jul 31, 2013 6:13 pm pro Gillellbor

» přihláška
Prihlaska Janyt EmptyWed Jul 31, 2013 4:29 pm pro Regalis

» Crishalt Pala/80/Prot
Prihlaska Janyt EmptyTue Jul 30, 2013 2:32 pm pro Deathdemon

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posting users this month
No user

 

 Prihlaska Janyt

Goto down 
+3
Cuuza
Lenoska
Potvorak
7 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 4:32 pm

1. Nick, Věk: Janyt (29)

2. Postava koupená/vyexpená:
vsechny postavy jsou mnou vyexpene

3. Class(y): SH priest, ARC mage, ELE shaman, PROT warr, RETRI pala

4. Talenty MAIN SPEC/OFF SPEC + Armory odkaz, aktuálně v PVE EQ + GS (...): main je Asauren, prot warr
armory.gamenode.cz/character-sheet.xml?r=Diversity&cn=Asauren

5. Alti:
viz. bod 3. SH priest, ARC mage, ELE shaman, PROT warr, RETRI pala

6. Zkušenosti WotLK, TBC, (Offik): TBC + WOTLK (ofik nikdy - to je strasny funko), warr played 170+

7. Znáš taktiky na UD a ToC, včetně HModů? - UD jsem byl par bossu, ToC znam, hard mody vsak neznam

8. Jak dlouho hraješ tuto class/spec? - warra jak jsem zminoval nejdyl 170+ dni played, 14d ele shaman, dalsi postavy maji played vic

9. Jméno předchozí guildy + důvod odchodu: vlastni guilda kvuli slotum a snadnemu pristupu k surkam. duvodem je nuda ve hre

10. Proč právě naše guilda?
- protoze je cuuza kocka (ba ne, vesmes se ve hre nudim a to je spatne)

11. RAID TIME (10Man/25Man) Tvůj čas? 19:30 co mate vy vyhovuje

12. Internet - FPS v 25Man raidech:
net 4mb, FPS 45+ krom na mystiqu sapphironv naxxu delal problemy, tam u
blizzardu slo fps dolu na hodnotu 8, ale verim, ze tady to funguje
normalne.

13. Nějaké info o sobě:
Nevim co tu napsat, prece jen se clovek chova jinak ingame a jinak v
osobnim zivote. +- nahravaji jak pozitivni tak negativne prave ty
okolnosti v osobnim zivote.

14. TS3 a mikrofon? - mam oboje

15. Četl jsi pravidla Guilda Adamante Durior a souhlasíš s nimi ANO/NE: cetl, souhlasim

16. Kontrolní otázka z pravidel: Jaké jsou povinné Addony?
Deadly boss mods, EPGP, EPGP lootmaster, GEM, OMEN

Janyt.
Návrat nahoru Goto down
Potvorak

Potvorak


Poèet pøíspìvkù : 26
Points : 4060
Join date : 17. 03. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 4:58 pm

Neznam, zvěsti spíš negativní... NEUTRAL
Návrat nahoru Goto down
Lenoska




Poèet pøíspìvkù : 8
Points : 3997
Join date : 28. 04. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 4:59 pm

Nevim jak ostatní ale ano akorad Si dej v Guilde jineho maina Prot waru je tu uz hodne
Návrat nahoru Goto down
Cuuza




Poèet pøíspìvkù : 47
Points : 4066
Join date : 06. 04. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 4:59 pm

radeji bych videla maina nejaky dmg char, waru a tanku mame dostatek, dmg chybi. Pokud jsi ochotny zmenit maina a nepsat na world kraviny a neustale se hadat, tak jsem PRO na test
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 5:03 pm

To jste mne spatne pochopili. Main postava byla paladin Janyt, jenze za nej jsem prestal na TBC hrat, pac me nebavil a zacal expit dalsi chary, takze tehda jsem zavrel Patriot a sel na Albatros (mq servery) no a tam si vyexpil warra. Bavilo mne to za nej a bavi. Takze prekonal o hodne played time Janyta a tim padem se stal mou main postavou.

Nekde bylo zmineno ze hledate rangedtka, ty jsem take vypsal. Asaurena klidne necham tam kde je, a zbytek dle potreby. On se vam taky na nejaky heroik muze tank hodit. Takze tak.
Návrat nahoru Goto down
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4160
Join date : 05. 04. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 6:30 pm

Já jsem taky pro, ale mám 2 podmínky, které už někdo zmínil.
1. Maina budeš muset mít nějaky dmg char (je mi líto, ale tanků a healů máme dost nadbytek)
2. Trochu se kroť na veřejných kanálech Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 6:43 pm

1. vsak rikam ze tank je main pro mne, u vas v guilde muze byt main uplne jina postava. o nic nejde.
2. vsak uz jde DF tak jsem klidny.
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4200
Join date : 13. 03. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 7:59 pm

V raidu jsem tě neviděl, takže skill posoudit neumim. Nicméně na worldu jsem tě viděl vystupovat několikrát a skončil jsi v mým ignoru. Mám obavy z toho, aby pověst AD neutrpěla tím, že jsme mezi sebe vzali toho, co na worldě působí/působil rozruchy, nadával (hodně vulgárně) a urážel ostatní. Zároveň se obávám toho, aby ses jako potencionální člen AD k takovému chování na worldě nevrátil, když, jak píšeš, budeš ovlivněn situací v reálu. Chápu, že v reálu můžou bejt nepříjemný situace, to asi zažíváme všichni (a nikdo z nás by ti nevyčítal, kdybys kvůli nějakým nepříjemnostem třeba chvíli nehrál nebo tak něco), ale obávám se důsledků nějaké takové situace ingame...
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4281
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyTue May 07, 2013 8:12 pm

SH priest, ARC mage by se hodil 100%. Souhlasím s ostatníma to vyjadřování na wordu je strašné. Byl bych PRO na zkoušku, kdyby jsi začal dělat nějaké problémy na wordu nebo v guildě tak by jsme se museli rozloučit. Popravdě u tebe jsem dost na vážkách, no uvidíme. Jinak přihláška je moc pěkná to máš palec nahoru Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
razercz




Poèet pøíspìvkù : 58
Points : 4066
Join date : 11. 04. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyWed May 08, 2013 9:21 am

to ze te nesnasi polovina bejvaejch narniasaku vcetne me hodme za hlavu... SH priest se hodi... tve flamy o tom jakej je mystiq boží a jak je narn strašný funko mám v paměti do teď. furt jen nadavas a myslim si ze na 90% nasi guilde tve jmeno jen uskodi. za me neutral... necham to na ostatnich
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyWed May 08, 2013 11:40 am

razercz, ocividne jsi nebyl tak tejden dva ingame, ci na worldu. To, ze jste byli funko je jasnej fakt a na tom se nic nezmeni. Ono jsou veci, ktere napovrch vylezly nedavno, takze kdyby se jiste veci vedely dopredu, zadny spojeni by nebylo. Preber si to jak chces.
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4200
Join date : 13. 03. 13

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyWed May 08, 2013 11:59 am

tak přesně tohle je ten typ tvých výlevů, který mi vadily na worldě a kterýma bys hanil jméno AD. velká část tvých kolegů z mystiqu (podle toho, co říkají na raidech či na worldu) mají přesně opačný názor na narnias či to ani neřeší a jsou rádi za to, co je teď.

navíc, teď už je jedno, kdo je původně z narnu a kdo z mystiqu (máme v guildě hráče z obou bývalých serverů a jako kolektiv vycházíme dobře). ale teď jsme diverity. ty se přes to spojení očividně nedokážeš přenést, řešíš, kdo je odkud a nadáváš na lidi původně z narniasu.

jsme guilda, která si zakládá na tom, že je u nás dobrý a pohodový kolektiv, nejsou tu hádky ani rozepře a stejně tak chceme vystupovat na wow veřejnosti. sice SH priesta potřebujeme, ale tebe já v guildě nechci - za mě DŮRAZNĚ PROTI
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4281
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt EmptyWed May 08, 2013 12:33 pm

Tak to uzavřeme, děkujeme za přihlášku ale nepřijat, hodně štěstí jinde.

Lock
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Sponsored content





Prihlaska Janyt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Janyt   Prihlaska Janyt Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Janyt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» přihláška
» Prihlaška
» přihláška
» Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Adamante Durior :: Přihláška :: Nepřijat :(-
Přejdi na: