Adamante Durior
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adamante Durior

Pve Guilda na serveru Diversity
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Poslední téma
» ele/resto sham
Kofi - Paladin EmptyMon Sep 02, 2013 8:17 pm pro Triste

» Lixon
Kofi - Paladin EmptySun Aug 18, 2013 2:35 pm pro Triste

» Mage(fire)
Kofi - Paladin EmptySat Aug 10, 2013 8:34 pm pro Regalis

» Astraia
Kofi - Paladin EmptyFri Aug 09, 2013 9:30 am pro Triste

» re3 paladin
Kofi - Paladin EmptyWed Aug 07, 2013 8:04 pm pro Regalis

» Přihláška-Paladin
Kofi - Paladin EmptyWed Aug 07, 2013 8:03 pm pro Regalis

» vemte me :D
Kofi - Paladin EmptyWed Jul 31, 2013 6:13 pm pro Gillellbor

» přihláška
Kofi - Paladin EmptyWed Jul 31, 2013 4:29 pm pro Regalis

» Crishalt Pala/80/Prot
Kofi - Paladin EmptyTue Jul 30, 2013 2:32 pm pro Deathdemon

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posting users this month
No user

 

 Kofi - Paladin

Goto down 
+4
Gillellbor
Potvorak
Moniquee
razercz
8 posters
AutorZpráva
Kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 2:22 pm

1.Nick, Věk: Kofi, 19

2.Postava koupená/vyexpená: Vyexpená ale delsi dobu sem nehral musim se tedy do vseho dostat

3.Class: Paladin

4.Talenty MAIN SPEC/OFF SPEC + Armory odkaz, aktuálně v PVE EQ + GS
armory.gamenode.cz/character-sheet.xml?r=Diversity&cn=Kofi
aktualne pouze 4K GS

5. Alti: nejsou

6.Zkušenosti WotLK, TBC, (Offik): TBC projety cele a wotlk také až po saurfanga v ICC jinak neprosel sem TOGC 10 ani 25

7.Znáš taktiky na UD a ToC, včetně HModů? viz. předchozí otázka znám krom TOGC

8.Jak dlouho hraješ tuto class/spec? paladina sem jen expil tedy za něj takové zkušenosti nemám, hrál jsem hodně za priesta a locka které jsou poté prodal tyto postavy byli na mystiqu a paladina sem expil na onlinegamers proto sem nebyl v žádné guildě zatím

9.Jméno předchozí guildy + důvod odchodu žádná zatim nebyla

10.Proč právě naše guilda? vypadáte jako slušná G a Razercz mi nabídl aspon zkusit přihlášku takže dle meho mate velmi pohodový a klidný kolektiv

11.RAID TIME (10Man/25Man) Tvůj čas ? většinou od 20:00 až do 2 když je třeba dřív pak dle dohody sem schopný dorazit i dříve

12.Internet - FPS v 25Man raidech FPS asi 14-15, internet mam ted nove danej takze by nemeli být problémy

13.Nějaké info o sobě: Je mi 19, právě jsem uspesne dokoncil stredni prumyslovou skolu a rijnu me ceka VS

14. TS3 a mikrofon? obojí mám ale nerad mluvim spíše poslouchám

15. Četl jsi pravidla Guilda Adamante Durior a souhlasíš s nimi ANO/NE ano souhlasím

16. Kontrolní otázka z pravidel: Jaké jsou povinné Addony ? Deadly boss mods, EPGP, EPGP lootmaster, GEM, OMEN, TS v tuto chvíly nemam GEM a EPGP addony
Návrat nahoru Goto down
razercz




Poèet pøíspìvkù : 58
Points : 4096
Join date : 11. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 2:41 pm

mno já už s tebou mluvim a byl bych radši za retry bo prota, ale myslím že jsi pohodovej hráč a equip se dá dobrat během chvilky (aspon toc normal equip) takze ja jsem za Smile

ale musíš si dodělat profky a repky no
Návrat nahoru Goto down
Kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 2:48 pm

no zatím mám ten holy protože mě baví ale off spec mam prot bez eq Smile nenapsal jsem to do přihlášky hlavně proto protože se nakonec dokážu přizpůsobit dle potřebám většiny
Návrat nahoru Goto down
Moniquee




Poèet pøíspìvkù : 12
Points : 4062
Join date : 27. 03. 13
Age : 30
Location : Praha

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 6:00 pm

Holadiny si myslím že momentálně nepotřebujeme..máme 2 aktivní,ale s re3 bych problém neměl.
Návrat nahoru Goto down
Potvorak

Potvorak


Poèet pøíspìvkù : 26
Points : 4090
Join date : 17. 03. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 6:05 pm

Celkově paladinů je dost, ale kvalitní prot s re3 v offu by nebyl na škodu.
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4230
Join date : 13. 03. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 6:12 pm

jsem pro, ale viz to, co psal potvorák.... kvalitní tankadin by se hodil

EDIT: a když budeš tank, poletěj na tebe holky Wink
Návrat nahoru Goto down
Kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 6:56 pm

Jak koukam tak za holyho se asi opravdu nedostanu Smile holy mě baví nwm jak prot
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4230
Join date : 13. 03. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 7:34 pm

no, ono je fakt, že máme aktivních holadinů dost... je na tobě zvážit, jestli bys chtěl hrát jinou spec - především prot ale i re3 bychom brali
Návrat nahoru Goto down
kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 7:48 pm

na prota si zrovna moc neverim ale jsem schopen ho dát a holadina mít jako off spec, retrina me vubec nebere takze toho ne Smile takhle bych se s tím smířil já jak vy nechám na Vás Smile
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4311
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyThu Jun 06, 2013 8:26 pm

kofi napsal:
na prota si zrovna moc neverim ale jsem schopen ho dát a holadina mít jako off spec, retrina me vubec nebere takze toho ne Smile takhle bych se s tím smířil já jak vy nechám na Vás Smile

Jde především o to aby jsi za to uměl a aby tě to bavilo. Ne že to záleží celé na nás.
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4190
Join date : 05. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 5:51 am

Za holadina jsem proti. Kdybys udělal tankadina tak neutral.
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4230
Join date : 13. 03. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 8:53 am

Já dalšího tankadina do guildy chci. Bavil jsem se s ním a psal, že v současné době je na tom s časem relativně dobře, takže do týdne by byl schopen dát dokupy eq na úrovni toc10 (to znamená za emblémy) a dodělat další věci, co je potřeba.

Takže za mě to je takhle Kofi: pokud jsi schopen ten gear složit, dodělat vše potřebné a hlavně tankovat, tak jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Actigo

Actigo


Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 4043
Join date : 09. 04. 13
Age : 24

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 9:21 am

Já si myslím že Holy palatů je dost v guildě a spell tanka dalšího do guildy no docela by se hodil no nevím, zatím NEUTRAL.
Návrat nahoru Goto down
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4190
Join date : 05. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 12:04 pm

Co se tankadinů týče, pořád je tu Mahoo, kterej nám včera slíbil že se jeho aktivita zlepší Razz Ve chvíli kdy by se přijal tenhle pala a došel by i Mahoo, tak by najednou bylo moc tanků a přednost by dostal samozřejmě Mahoo.. a vzhledem k tomu, že se brání retrině i když v offu (pro nás je i off holy nepoužitelný) takby se prostě do toho raidu nevešel... pořád nevím jestli je tu místečko... :/
Návrat nahoru Goto down
Ravencreast




Poèet pøíspìvkù : 32
Points : 4085
Join date : 28. 03. 13
Age : 31

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 12:08 pm

Takze .. HOLY = PROTI ; PROT = NEUTRAL ; R3 = PRO (Pokud nebudes tocit jak jeden nejmenovaný "pekelný" paladin).
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4311
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 12:27 pm

Mě se přihláška dost líbí, to se musí nechat ale je pravda že paladinu máme opravdu víc než dost a ještě více holadinu. Když už tak bych byl pro Retri/Prot.

Jestli se Mahoova aktivita zlepší tak Prot je k ničemu, takže by byl lepší Retri jeden to u nás má dost nahnutý ta náhrada by byla dobra a jeho EQ vytočí možná i stejně Very Happy

Ale pokud nechceš jít do retri tak tě chápu ale tím pádem u nás není místo.


Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 12:51 pm

tak tedy začal jsem dodělávat profky a repky protože je to nejviditelnější věc
pak zvládnul bych prot/holy i když bych rád byl hlavně holy
možná i prot/retry ale to už bych asi chvíly prskal
ale retry jako main to asi ne protože retry mi celkově za to nic moc neřiká a tedy bych nakonec hledal všemožné způsoby se dostat spíš na off spec a udělat z ní main
tedy toto je mé vyjádření a dle vašich usuzuji že to asi bude k uzavření Smile
Návrat nahoru Goto down
razercz




Poèet pøíspìvkù : 58
Points : 4096
Join date : 11. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 1:16 pm

tanků není nikdy dost... a holadin na nějakou tu 10 se občas taky dost blbě hledá... takže jako prot/holy beru...

za mě PRO
Návrat nahoru Goto down
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4190
Join date : 05. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 2:37 pm

razercz napsal:
tanků není nikdy dost... a holadin na nějakou tu 10 se občas taky dost blbě hledá... takže jako prot/holy beru...

za mě PRO




Co se těma tankama budeš na 25 dělat? Na 10 jasný, pokud chcem chodit 5 IDček icc 10ky tak potřebujem tanky, ale na 25ku prostě víc jak 3 tanky nenacpeš ... a vzhledem k tomu že máme 3 aktivní holadiny tak ani holyna vážně nehrozí - co se 25ky týká...

A to že na 10 se blbě hledá holadin.. pokud chceš invnout člověka jen kvůli desítkám... to by se mu asi nelíbilo :/
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4230
Join date : 13. 03. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 3:45 pm

tam je otázka ten mahoo, jak to bude mít s prací, no... nicméně teď je to skoro vždy tak, že tankujeme dva v mainu a jeden v offu. nepochybuju o tom, že standa, raven nebo sranda nejsou dobří tanci, ale jako dps resp. heal jsou ještě víc OP.

pravdou je, že holadinů máme tři prdelea re3 možná bude o jednoho míň :-D Regalis mu už ukázal zvednutý prst (tuším prostředníček to byl Wink ). nicméně to, že bych ještě jednoho tankadina do guildy bral, na tom si trvám..ale do offu by to, v tom máte pravdu, chtělo něco jiného než je holy...
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4311
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 8:35 pm

Ok jsem PRO to zkusit EQ to je minimum. Nevím jak vy ?
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4190
Join date : 05. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptyFri Jun 07, 2013 10:14 pm

tak zkusme Smile
Návrat nahoru Goto down
kofi
Anonymní




Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptySat Jun 08, 2013 10:03 am

tak se omlouvám ale prosím o lock Smile nabrali mě Amanare jako holadina Smile
Návrat nahoru Goto down
Triste

Triste


Poèet pøíspìvkù : 124
Points : 4190
Join date : 05. 04. 13

Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin EmptySat Jun 08, 2013 10:09 am

Vyřešené, nepřijat.
zamknuto
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kofi - Paladin Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kofi - Paladin   Kofi - Paladin Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kofi - Paladin
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» re3 paladin
» Holypaladin /retri off
» Retri paladin
» Holy Paladin
» retri paladin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Adamante Durior :: Přihláška :: Nepřijat :(-
Přejdi na: