Adamante Durior
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adamante Durior

Pve Guilda na serveru Diversity
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Poslední téma
» ele/resto sham
Protection warrior EmptyMon Sep 02, 2013 8:17 pm pro Triste

» Lixon
Protection warrior EmptySun Aug 18, 2013 2:35 pm pro Triste

» Mage(fire)
Protection warrior EmptySat Aug 10, 2013 8:34 pm pro Regalis

» Astraia
Protection warrior EmptyFri Aug 09, 2013 9:30 am pro Triste

» re3 paladin
Protection warrior EmptyWed Aug 07, 2013 8:04 pm pro Regalis

» Přihláška-Paladin
Protection warrior EmptyWed Aug 07, 2013 8:03 pm pro Regalis

» vemte me :D
Protection warrior EmptyWed Jul 31, 2013 6:13 pm pro Gillellbor

» přihláška
Protection warrior EmptyWed Jul 31, 2013 4:29 pm pro Regalis

» Crishalt Pala/80/Prot
Protection warrior EmptyTue Jul 30, 2013 2:32 pm pro Deathdemon

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Přihlásit automaticky při příští návštěvě: 
:: Zapoměli jste svoje heslo ?
Top posting users this month
No user

 

 Protection warrior

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Efulka
Anonymní




Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 8:49 am

1.Nick, Věk:
Efulka, už jen chvilku mi bude 35, ale po nikom nevyžaduji, aby mi vykal :-D

2.Postava koupená/vyexpená
Postavičku jsem si pěkně vytrénoval pobíháním po všech koutech herního světa, dugeonech a raidech

3.Class:
Gnome Warrior

4.Talenty MAIN SPEC/OFF SPEC + Armory odkaz, aktuálně v PVE EQ + GS:
armory.gamenode.cz/character-sheet.xml?r=Diversity&cn=Efulka

5.Zkušenosti WotLK, TBC, (Offik)
Začal jsem s wowkem ještě před tím, než se z OG oddělil Twinstar a začínal jsem na TBC. Něco jsem snad za tu dobu pochytil....

6.Znáš taktiky na UD a ToC, včetně HModů?
Něco taktik znám, ale jsem od přirození bystrý chlapec, tak se vše rychle doučím a dostuduji.

7.Jak dlouho hraješ tuto class/spec?
Za warra hraju od roku 2008 a od počátku jedu tanka. Umím i dmg, to občas hrávám na konkurenčním serveru. Mám ještě Huntera.

8.Jméno předchozí guildy + důvod odchodu
Bonfires of The Enclave - zhasínám tam, zamykám a klíč dávám pod rohožku, kdyby se tam ještě někdy někdo z bývalých hráčů chtěl podívat. Samotného mě to tam ale vůbec neba. Rád bych si zašel dung a raid a pokecal při tom s lidma.

9.Proč právě naše guilda?
No, tváří se že je aktivní a že chodí raidy a že je v ní život. Za Alianci moc takových není. A hlavně vím, že již také funguje dlouhou dobu.

10.RAID TIME (10Man/25Man) Tvůj čas ?
Přes zimu nemám volné středeční a pondělní večery od cca 18 do 20 hod. (včera jsme odehráli poslení zápas tak zas až podzim), protože to je čas tréninku stolního tenisu, který mě baví asi ještě o fous víc než wowko, což je pro mě náramně dobře. Nejen virtuálním světem je človek živ.

11.Internet - FPS v 25Man raidech
Internet mám celosvětovej :-D chodí náramně rychle a nepadá. Počítač mám sice zánovní, ale podle mě velice slušnej stroj. FPS jako takové jsem nezjišťoval. Ale hoši žádý strachy, v raidech parádička.

12.Nějaké info o sobě:
Co říct o sobě, abych se moc nechválil. Myslím si, že jsem úžasnej, krásnej, chytrej kluk s troškou smyslu pro humor. Holky po mě hoooodně letěly, ale maj smůlu moje přítulkyně by jim nadělala z obličeje kaši (a mě taky :-( ). Myslím si, že i v AD jsou hráči, co se mnou hráli, tak se poptejte :-D. Jinak s BoTE se pravidelně účastním všech srazů a přivezu i soudek piva na košt. Třeba to s vámi půjde taky :-)

13. TS3 a mikrofon?
TS3 vlastním, umím ovládat. Mikrofon mám takovej majel černej s takovým tím afrem na konci propti poprskání. Taky jde přidělat na tričko. Na TS mi vadí jen jedna věc a to mutující mladíci. Je nim špatně rozumět a někdy to ani s tím rozumem není
valné. Vyjadřuji se slušně... neřekl bych hovno ani za pytel sraček :-DDDDd

14. Četl jsi pravidla Guilda Adamante Durior a souhlasíš s nimi ANO/NE
Po přečtení pravidel, kterým jsem v plné míře porozuměl a nežádám jejich dalšího vysvětlení k této otázce uvádím ANO.

15. Kontrolní otázka z pravidel: Jaké jsou povinné Addony ? (Doplň)
Tady si dovolím trošku kopírovat..... Deadly booss mods,EPGP, EPGP lootmaster, GEM, OMEN
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4242
Join date : 13. 03. 13

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 3:50 pm

Tak abych pravdu řekl, přihláška mě pobavila v kladným slova smyslu Smile

Nicméně bych měl výhradu k equipu - jak úrovni, tak i absenci gemů a enchantů... Jakej máš played time na lvl80?
Návrat nahoru Goto down
Efulka
Anonymní




Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 8:30 pm

No, netuším, ale 80tku mám již dlouho. Raidy jsme chodili hodně loni do prázdnin pak to nějak umřelo. Sám si žádnou 10/25 neprojdu abych se dooblék a dodělat alespoň equip za emblemy byl taky problém, když tu bylo 25 lidí online za alíky. Slibuju si od vstupu do guildy, že se to všechno dalo snáž napravit. Nejsem žádnej zlatokop a taky nechci všechno za každou cenu a hned...
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4242
Join date : 13. 03. 13

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 9:44 pm

no, pozastavil jsem se nad tím proto, že i přes low populaci na narnu se chodily gdkp a gemy i enchanty byly stále k dostání... takže za mě říkám ANO, ale jakožto guildovní remcal a rejpal tě budu prudit, aby sis ty gemy a enchanty dodělal Wink

EDIT: jinak samozřejmě, než se dostaneš tankovat tocko, tak budeš muset dobrat eq alespoň v UD - to chodíme, tak by s tím neměl bejt problém
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4323
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 11:04 pm

Já jsem PRO ale poslední rozhodnutí nechám na Gilla.
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Mahoo




Poèet pøíspìvkù : 7
Points : 4092
Join date : 14. 03. 13

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyThu Mar 28, 2013 11:06 pm

Za me PRO
Návrat nahoru Goto down
Gillellbor

Gillellbor


Poèet pøíspìvkù : 128
Points : 4242
Join date : 13. 03. 13

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyFri Mar 29, 2013 2:53 am

Tak jo, tak napiš mně nebo Regalisovi ingame o inv. PŘIJAT a LOCK
Návrat nahoru Goto down
Regalis
Admin
Regalis


Poèet pøíspìvkù : 172
Points : 4323
Join date : 13. 03. 13
Age : 38

Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior EmptyTue Apr 02, 2013 8:52 pm

Nakonec nepřijat. Nebudeme čekat až se pán uráčí napsat o inv.
Návrat nahoru Goto down
https://adguild.forumczech.com
Sponsored content





Protection warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protection warrior   Protection warrior Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Protection warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Protection warrior

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Adamante Durior :: Přihláška :: Nepřijat :(-
Přejdi na: